23.9 C
Amorgós
HomeAmorgos NewsΤο πρόγραμμα εκλογής δημοτικών και περιφερειακών εκλογών 2023

Το πρόγραμμα εκλογής δημοτικών και περιφερειακών εκλογών 2023

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις των άρθρων 53 και 19 του ν. 4804/2021 «Εκλογή Δημοτικών και Περιφερειακών Αρχών και λοιπές διατάξεις» (Α΄ 90)

  2. Τις αριθ. 1/2023, 8/2023 & 10/2023 αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Νάξου, περί ανακήρυξης συνδυασμών και υποψηφίων για τις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023.

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το Δήμο Αμοργού:

Συνδυασμοί για την ανάδειξη δημοτικών αρχών

Α΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

ΟΝΟΜΑ: «ΑΜΟΡΓΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΕΜΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ : «Ο ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΣ ΤΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ ΜΕ ΕΞΙ (6) ΠΑΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΜΩΒ, ΠΡΑΣΙΝΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΚΙΤΡΙΝΟ, ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ) ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΛΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΞΙ (6) ΤΟΠΙΚΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ. Ο ΜΥΛΟΣ ΕΔΡΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ: ΑΜΟΡΓΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΒΕΚΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΓΕΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΓΡΙΣΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΡΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΓΡΙΣΠΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

7. ΓΡΙΣΠΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

8. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΚΩΒΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΜΑΡΚΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΝΤΟΥΕ

13. ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

14. ΝΟΜΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

15. ΝΟΜΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

16. ΝΟΜΙΚΟΥ ΨΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

17. ΠΡΑΝΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

19. ΣΙΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

20. ΣΥΜΙΔΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

21. ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

22. ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΙΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αιγιάλης

1.ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2.ΓΡΙΣΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αμοργού

1.ΓΕΡΑΚΗ ΠΛΗΤΩ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καταπόλων

1.ΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2.ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

3.ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

5.ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αρκεσίνης

1.ΘΕΟΛΟΓΙΤΗ (ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ) ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βρούτση

1.ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Θολαρίων

1.ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

ΟΝΟΜΑ : «ΝΕΑ ΠΝΟΗ»

ΕΜΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ : «ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΑΜΟΡΓΟΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΒΕΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΓΑΒΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ

3.ΓΑΒΑΛΑΣ (ΜΟΓΛΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

4.ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5.ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.ΘΗΡΑΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΚΟΣΜΑ

7.ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

8.ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΠΟΘΗΤΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

9.ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΡΕΚΑ

10.ΚΩΒΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11.ΛΥΒΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13.ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14.ΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

15.ΝΟΡΝΤΙΝ ΒΕΚΡΙ ΑΝΝΙΚΑ του ΝΙΛΣ ΕΡΙΚ

16.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του ΙΩΑΝΝΗ

17.ΠΑΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.ΣΙΜΙΔΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19.ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

20.ΤΣΙΛΙΚΟΥΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

21.ΧΑΛΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

22.ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αιγιάλης

1.SINODINOS ANNE του EUGENE

2.ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΜΕΝΤΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΗΤΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καταπόλων

1.ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

3.ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΘΩΝΟΣ

4.ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αρκεσίνης

1.ΒΕΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βρούτση

1.ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Θολαρίων

1.ΚΩΒΑΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 8η Οκτωβρίου 2023, ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει από ώρα 07.00 έως ώρα 19.00, στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα, που έχουν οριστεί με την υπ΄ αριθ. πρωτ. 125474/633/18-09-2023 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Κυκλάδων:

Α/Α. ΕΚΛ. ΤΜΗΜ.

ΔΗΜΟΣ/ ΔΗΜΟΤ. ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

141

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΧΩΡΑ ΑΜΟΡΓΟΥ

α) Από: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Έως: ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

β) Κοινοτικοί Από : BURGER-GERAKIS BRITTA CLAUDIA Έως: RINDLER-KOSTELIS SABINE

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ

142

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ

α) Από: ΑΛ ΣΑΡΑΙΝΤΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Έως: ΘΗΡΑΙΟΥ ΦΑΝΗ

βΚοινοτικοί Από : ALLEN LAURENCE-MICHAEL Έως: WACKERLIN MARIE FREDERIQUE

ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ

143

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ

Από: ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Έως: ΨΑΘΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ

144

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΑΡΚΕΣΙΝΗΣ

Από: ΑΙΒΑΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Έως: ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΡΟΖΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ

145

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΒΡΟΥΤΣΗ

α) Από: ΑΡΤΕΜΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Έως: ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Κοινοτικοί Από: MEYNADIER MARIE HELENE Έως: MEYNADIER MARIE HELENE

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΒΡΟΥΤΣΗ ΑΜΟΡΓΟΥ

146

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΘΟΛΑΡΙΩΝ

α) Από: ΑΓΑΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Έως: ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

β) Κοινοτικοί Από: SCHNEIDER TONGA DANUTA Έως:SCHNEIDER TONGA DANUTA

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ

147

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ

α) Από: ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Έως: ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

β) Κοινοτικοί Από: BASSETTI NICOLO MARIO FELICE Έως:WOMLCKE URSULA

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ

148

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ

Από: ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Έως:

ΨΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ

& ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις των άρθρων 53 και 19 του ν. 4804/2021 «Εκλογή Δημοτικών και Περιφερειακών Αρχών και λοιπές διατάξεις» (Α΄ 90)

  2. Την υπ΄ αριθ. 11/2023 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Σύρου, με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 οι αναφερόμενοι σε αυτήν υποψήφιοι συνδυασμών της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 8ης Οκτωβρίου 2023 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων:

Α΄ Συνδυασμός

Όνομα : «ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ»

Έμβλημα : Το σύμβολο δίεση που ακολουθείται από τις λέξεις μπροστά το Νότιο Αιγαίο και περιβάλλεται από κουκίδες που αναπαριστούν σημειολογικά – γραφιστικά τη διάταξη των νησιών του Νοτίου Αιγαίου.

Υποψήφιος Περιφερειάρχης

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Άνδρου

1. ΒΟΥΤΣΙΝΑ – ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

2. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ

3. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Θήρας

1. ΑΡΤΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ – ΓΑΒΑΛΑ ΡΑΜΠΕΛΙΑ (ΜΠΕΛΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΖΑΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

7. ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καλύμνου

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ – ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΣΤΑΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΧΙΟΥ ΜΟΣΧΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κέας-Κύθνου

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κω

1. ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΚΛΗΤΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

3. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΚΟΠΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8. ΣΑΡΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

9. ΣΒΥΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10. ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΤΑΜΑΡΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12. ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13. ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μήλου

1. ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μυκόνου

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

2. ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΜΠΡΙΓΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΘΗΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Νάξου

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ – ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

6. ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΤΕΛΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΙΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

8. ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Πάρου

1. ΚΑΒΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΡΙΒΥΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ

3. ΑΛΑΚΙΩΤΟΥ – ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΒΕΛΙΑΔΗ ΕΛΛΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8. ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ

14. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

16. ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18. ΚΑΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

19. ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΓΟΡΑ

21. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

23. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24. ΛΟΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

25. ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

26. ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

27. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28. ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

30. ΜΠΑΦΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

31. ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

32. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

33. ΠΑΤΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

34. ΣΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΡΑΦΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35. ΣΤΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΑΒΒΑ

36. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

37. ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

38. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

39. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΠΕΔΟΚΛΗ

40. ΦΕΤΤΑΧ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ – ΙΞΑΝ

41. ΦΙΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

42. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ

43. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

44. ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

45. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Σύρου

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΦΛΩΡΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΒΕΚΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΗΤΑ

3. ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΔΑΔΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Τήνου

1. ΒΙΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΑΣΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

3. ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β΄ Συνδυασμός

Όνομα : «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ»

Έμβλημα : Η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

Υποψήφιος Περιφερειάρχης

ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Άνδρου

1. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Θήρας

1. ΑΒΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3. ΓΙΑΡΑΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

5. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ (ΦΑΝΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καλύμνου

1. ΓΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΚΟΤΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΑΪΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΜΕΛΗ

4. ΜΑΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΡΗΓΑΣ ΜΙΚΕΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

6. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΜΜΑ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

1. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) συζ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κέας-Κύθνου

1. ΜΑΝΕΣΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΠΙΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κω

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΟΝΤΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

3. ΜΑΜΜΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΟΡΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ

7. ΧΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μήλου

1. ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΠΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μυκόνου

1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΙΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Νάξου

1. ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΜΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Πάρου

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

2. ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου

1. ΑΒΔΕΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΗΝΑ

2. ΒΕΡΟΥΚΗΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

3. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΑΒΒΑ

7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

8. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΒΑΒΙΘΗ

9. ΖΗΣΙΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10. ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του ΘΕΟΦΑΝΗ

11. ΚΑΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

12. ΚΟΥΠΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ

13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

14. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

15. ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

17. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

18. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

19. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21. ΠΟΤΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ

22. ΠΟΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23. ΣΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

25. ΦΕΥΓΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

26. ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ

27. ΦΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

29. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

30. ΧΟΤΖΑ ΦΑΤΜΑ του ΧΑΣΑΝ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Σύρου

1. ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Τήνου

1. ΜΠΑΚΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Γ΄ Συνδυασμός

Όνομα : «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ»

Έμβλημα : Φάρος πάνω σε βράχο με φόντο τον ήλιο

Υποψήφιος Περιφερειάρχης

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Άνδρου

1. ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΦΡΑΓΚΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Θήρας

1. ΓΑΒΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΗΤΡΟΠΙΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΓΚΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

4. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

7. ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καλύμνου

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΖΗΡΟΥΝΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

3. ΚΟΚΚΩΝΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΑΠΠΑ ΣΠΕΡΑΝΤΖΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

6. ΨΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

1. ΝΤΕΪΜΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΠΥΛΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κέας-Κύθνου

1. ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΡΑΛΛΟΥ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κω

1. ΚΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΛΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

3. ΜΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μήλου

1. ΔΕΓΑΙΤΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΣΥΛΒΙ) του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μυκόνου

1. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Νάξου

1. ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3. ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΖΑΝΗ

5. ΣΑΛΤΕΡΗ ΝΑΝΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7. ΣΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8. ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Πάρου

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΡΗΓΚΟΣ-ΖΗΤΤΕΝ (ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΝΟΜΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ

2. ΑΜΕΡΙΚΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ

3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΚΟΝΔΡΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ

9. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

11. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ (ΛΑΘΟΥΡΑΚΗ) ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

16. ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17. ΛΥΜΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΜΑΓΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΜΑΚΕΝΤΟΥΔΗ (ΚΟΡΔΙΝΑ) ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

21. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

22. ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

23. ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

25. ΠΟΠΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

26. ΡΟΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

27. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

28. ΣΑΡΡΗ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

29. ΣΤΑΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΟΥΣΣΟΥ

30. ΣΦΥΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

31. ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ

32. ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

33. ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Σύρου

1. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΛΥΓΝΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΝΕΛΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ

4. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Τήνου

1. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δ΄ Συνδυασμός

Όνομα : «ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ»

Έμβλημα : Δύο πολύχρωμα κύματα πορτοκαλί γαλάζιο κίτρινο και γκρίζο εκατέρωθεν του “ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ”

Υποψήφια Περιφερειάρχης

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Άνδρου

1. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΡΟΜΠΕΡΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Θήρας

1. ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

2. ΝΟΚΑ ΑΡΜΑΝΤΟ του ΠΑΛ

3. ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καλύμνου

1. ΒΟΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΛΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

5. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

1. ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κέας-Κύθνου

1. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Κω

1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3. ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΤΡΑΠΑΖΙ ΖΑΜΑΡΤΙΝΑ του ΑΡΤΟΥΡ

5. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΝΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7. ΠΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΡΑΜΠΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

9. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μήλου

1. ΒΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΑΙΣΑΡΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Μυκόνου

1. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ

2. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Νάξου

1. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΓΙΑΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΘΕΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΑΤΣΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΖΑΝΝΙΝΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

8. ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Πάρου

1. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΥ ΦΙΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

4. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΓΙΑΝΝΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

6. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ

7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10. ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

13. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΟΥΣΕΪΝ

14. ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ

15. ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

17. ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18. ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

19. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

20. ΦΩΤΑΡΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

21. ΧΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

24. ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Σύρου

1. ΑΝΔΡΙΩΜΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

3. ΖΑΡΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ

4. ΜΙΣΚΕΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Τήνου

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 8η Οκτωβρίου 2023, ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει από ώρα 07.00 έως ώρα 19.00, στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα, που έχουν οριστεί με την υπ΄ αριθ. πρωτ. 125474/633/18-09-2023 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Κυκλάδων:

Α/Α. ΕΚΛ. ΤΜΗΜ.

ΔΗΜΟΣ/ ΔΗΜΟΤ. ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

141

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΧΩΡΑ ΑΜΟΡΓΟΥ

α) Από: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Έως: ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

β) Κοινοτικοί Από : BURGER-GERAKIS BRITTA CLAUDIA Έως: RINDLER-KOSTELIS SABINE

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ

142

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ

α) Από: ΑΛ ΣΑΡΑΙΝΤΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Έως: ΘΗΡΑΙΟΥ ΦΑΝΗ

βΚοινοτικοί Από : ALLEN LAURENCE-MICHAEL Έως: WACKERLIN MARIE FREDERIQUE

ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ

143

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ

Από: ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Έως: ΨΑΘΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ

144

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΑΡΚΕΣΙΝΗΣ

Από: ΑΙΒΑΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Έως: ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΡΟΖΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ

145

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΒΡΟΥΤΣΗ

α) Από: ΑΡΤΕΜΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Έως: ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Κοινοτικοί Από: MEYNADIER MARIE HELENE Έως: MEYNADIER MARIE HELENE

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΒΡΟΥΤΣΗ ΑΜΟΡΓΟΥ

146

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΘΟΛΑΡΙΩΝ

α) Από: ΑΓΑΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Έως: ΦΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

β) Κοινοτικοί Από: SCHNEIDER TONGA DANUTA Έως:SCHNEIDER TONGA DANUTA

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ

147

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ

α) Από: ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Έως: ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

β) Κοινοτικοί Από: BASSETTI NICOLO MARIO FELICE Έως:WOMLCKE URSULA

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ

148

Αμοργού / Αμοργού

Ε.Δ. ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ

Από: ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Έως:

ΨΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΠΟΛΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ

& ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Best of Amorgos

Άνοιξε η καντίνα στην παραλία Μαλτέζι

0
Η καντίνα στην παραλία Μαλτέζι άνοιξε! Καθημερινά από τις 10 το πρωί έως τις 7:30 το απόγευμα. Απολαύστε δροσερές σαλάτες, καφέ, χυμούς, αναψυκτικά και κοκτέιλ...

Μιχάλης Γαβαλάς – Μαριεύα Γιαννούλη: Δύο νέοι είναι σε «καλοκαιρινή μέθη»...

0
Σε ένα υπέροχο σημείο της Αιγιάλης, στο χώρο όπου γυρίστηκε το βίντεο «Καλοκαιρινή Μέθη» στον ξενώνα «Απέραντο Γαλάζιο», με θέα το Αιγαίο, συναντηθήκαμε με...

Ξεκίνησαν τα δρομολόγια με το Νατάσσα για Μαλτέζι και Πλάκες

0
Ξεκίνησε και φέτος το "Νατάσσα" τα καθημερινά δρομολόγια του από τα Κατάπολα για τις παραλίες Μαλτέζι και Πλάκες. Εκτός από τις καθημερινές μετακινήσεις προς...

Villa Vanessa: Διαμονή μία ανάσα από την παραλία των Καταπόλων

0
Σε ένα από τα πιο γραφικά σημεία των Καταπόλων, μια ανάσα από το κύμα ένα άρτια εξοπλισμένο διαμέρισμα δυναμικότητας 7 ατόμων είναι διαθέσιμο να...

Έκτακτα δρομολόγια για Αμοργό από την Blue Star Ferries τις ημέρες...

0
Η Blue Star Ferries ανταποκρίθηκε θετικά στο αίτημα του Δήμου Αμοργού για ενίσχυση της ακτοπλοϊκής σύνδεσης την περίοδο του Πάσχα, ώστε όσο τον δυνατόν περισσότεροι...

«Καλοκαιρινή μέθη»: διαφημιστικό spot  ή ταινία μικρού μήκους;

0
Ιδιαίτερη εντύπωση προκάλεσε η προβολή σε δύο μέρη της ιστορίας με τίτλο «Καλοκαιρινή μέθη» στα σοσιαλ μίντια του ξενώνα «Απέραντο Γαλάζιο» . Επικοινωνήσαμε με...

Η Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο Γενικό Νοσοκομείο της Αεροπορίας

0
Το Γενικό Νοσοκομείο της Αεροπορίας (Γ.Ν.Α.) εδώ και 15 έτη, έχει υιοθετήσει το νησί της Αμοργού, ως απομακρυσμένο, και οι μόνιμοι κάτοικοι, έχουν το...

Την Τετάρτη 23 Αυγούστου μονοήμερη κρουαζιέρα σε Κέρο, Δασκαλιό Κέρου, κ.Κουφονήσι,...

0
Ελάτε μαζί μας στην ημερήσια κρουαζιέρα από Αμοργό για Κέρο, Δασκαλιό Κέρου, Κάτω Κουφονήσι και αντικέρι! Ανακαλύψτε τα όμορφα νησιά μας με την πολυτελή...

Το Καμάρι, από το 1976 η σταθερή αγάπη μικρών και μεγάλων

0
Δίνοντας το όνομα του χωριού καταγωγής του στο καφέ - εστιατόριο του ο κυρ ΓιώργηςΝομικός φτιάχνει μικρά χειροποίητα «θαύματα» από το 1976…μετατρέποντας το όνομα...

O γύρος της Αμοργού με το Amorgos Roussetos Daily Cruises

0
Την Πέμπτη 13 Ιουλίου θα πραγματοποιηθεί ο γύρος της Αμοργού με το Amorgos-Roussetos Daily Cruises. Ναυάγιο, Μοναστήρι, Χάλαρα, Μεταλλείο & Σπαρτί! Ανεξερεύνητα τοπία σας...

Καθημερινά δρομολόγια για το νησί της Γραμβούσας

0
Ξεκίνησαν σταθερά τα δρομολόγια για μία από τις πιο μακρινές μα ταυτόχρονα πιο μαγικές παραλίες της Αμοργού, στο νησάκι Γραμβούσα, απέναντι από τον όρμο...

Προβολή επιχειρήσεων από το amorgos news

0
Αγαπητοί μας συμπατριώτες, εάν επιθυμείτε να προβάλλουμε την επιχείρησή σας από το amorgos-news το κόστος είναι μόνο 120€. Στην τιμή περιλαμβάνεται: 1. Διαφημιστικό μπάνερ στην αρχική σελίδα του site που...

Καλοκαιρινό Giveaway από το βιβλιοπωλείο Αμοργός!

0
Ποιος είπε ότι όταν κλείσει το σχολείο ξεχνάμε τα βιβλία? Το βιβλιοπωλείο Αμοργός με το σύνθημα «διαβάζουμε και το καλοκαίρι» ετοίμασε ένα σούπερ “giveaway” για...

Bastet, το νέο hot spot των Καταπόλων

0
                                 Μια  νέα  πρόταση ήρθε  για να ταράξει τα νερά  των Καταπόλων! Με σύμβολο την πασίγνωστη θεά-γάτα Μπαστέτ, μια θεότητα  που σύμφωνα με την αιγυπτιακή παράδοση  συμβολίζει την...

Όταν το μεράκι συναντά την τέχνη! Πόρτες, Παράθυρα, Σίτες Γεώργιος Ν.Θηραίος

0
. Αν  κάποιος γνωρίζει καλά από αλουμίνιο στο χώρο των κατασκευών αυτός είναι ο  αμοργιανός   τεχνίτης  Γιώργος  Θηραίος. Με συνέπεια και επαγγελματισμό αλλά και το...

Μισός αιώνας λειτουργίας της αλυσίδας  φωτογραφείων  Photovekris

0
Η έναρξη λειτουργίας του πρώτου φωτογραφείου στον Άγιο Δημήτριο το 1974 είναι η ζωντανή απόδειξη  ενός ανθρώπου που έκανε το χόμπι του επάγγελμα και...

Το στέκι του Μαχαίρα, ένα κρυμμένο διαμάντι στον οικισμό του Ασφοντιλίτη

0
Είτε  είσαι δεινός περιπατητής και έρχεσαι από το παλιό ορεινό  μονοπάτι της διαδρομής, τη Μεγάλη Στράτα, στο ύψος της Όξω Μεριάς, είτε φτάσεις με...

Μάιος, ο ιδανικότερος μήνας  να δημιουργήσετε τον δικό σας κήπο!

0
                      Ήρθεν ο  Μάης….. με τα λούλουδα και με τις πρασινάδες. ‘Ηρθεν ο Μάης μάτια μου ήρθε  καλέ, ήρθε το καλοκαίρι..ο Μάης με τα λούλουδα...

Το βιβλίοπωλείο Αμοργός συμμετέχει στη Δράση Σαγκουίνι 2023: Αντάλλαξε ένα βιβλίο...

0
Μας ρωτούσατε εάν θα ξαναγίνει η δράση σαγκουινι! Ξεκίνησε και το βιβλιοπωλείο Αμοργος συμμετέχει....Τη Δράση Μανταρίνι, την ξέρετε ήδη και την αγαπάτε! Ήρθε η ώρα...

Erisimo studios: Απόλαυσε τις διακοπές σου σε ένα ονειρεμένο τοπίο!

0
Χτισμένο αμφιθεατρικά, στην πλαγιά του Όρμου Αιγιάλης, με θέα όλο τον γυαλό, βρίσκεται το συγκρότημα των Erisimo studios. Με το άρωμα του βοτάνου από...

Studio84.gr: το νέο «έξυπνο» e-shop για τους λάτρεις της φωτογραφίας!

0
Σας αρέσει να φωτογραφίζετε  τους αγαπημένους σας? Απαθανατίζετε  στιγμές με το κινητό σας? Αφιερώνετε χρόνο για να αποτυπώσετε  σωστά ένα τοπίο? Και όλα αυτά...

Πανσιόν Χώρα: δωμάτια με θέα!

0
Για όσους θέλουν να απολαύσουν γεύση αυθεντικής νησιώτικης φιλοξενίας, η επιλογή είναι αναμφισβήτητα τα ενοικιαζόμενα δωμάτια ''πανσιόν Χώρα'' στην πρωτεύουσα του νησιού. Χτισμένα στη γραφική...

Η σύγχρονη ιστορία του τουρισμού στην Αμοργό μέσα από τη ζωή...

0
Της Ειρήνης Αϊβαλιώτου Αν θελήσουμε να εξετάσουμε την εμφάνιση του τουριστικού φαινομένου στο Αιγαίο και τις Κυκλάδες, αυτόματα η σκέψη μας στρέφεται στη σύγχρονη μεταπολεμική...

Lakki Village: ένα διαχρονικό «κόσμημα» στην φιλοξενία της Αμοργού

0
Oικογενειακό ξενοδοχείο πάνω στη θάλασσα υπό τη διεύθυνση της οικογένειας Γαβαλά στη διάθεση των επισκεπτών και φέτος. Το Πάσχα πλησιάζει, κάντε την κράτηση σας έγκαιρα...
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Sitemap